دین و فرهنگ

شعبه توحید

ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سياهي و جن زدگي

ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سياهي و جن زدگي

 
سحر و جن زدگي دو موضوع واقعي هستند که تاثيرات و مشکلات فراواني براي بعضي ها به وجود مي آورند و عدم شناخت کافي از اين موضوعات، مهم ترين عامل در درمان نيافتن بيماري ها و مشکلاتي هست که گريبانگير بعضي از ماست. مشکلاتي از قبيل : ناآرامي هاي خانوادگي و تنفر بين زن و شوهر، مشکلات جنسي و زناشويي، بيماري هاي شديد جسمي، ناراحتي ها و بيماري هاي روحي و رواني، و ….

سحر، جادو، طلسم و دل سياهي

سحر و ساحران در طول تاريخ بشري از دير باز وجود داشته اند و قرآن نيز به امر سحر و جادو اشاره کرده است و از آن به عنوان يک حقيقت و واقعيتي که داراي تاثير مي باشد ياد کرده است و آن را از جمله امور بد و ناردست برشمرده است و همگان را از اجرا و مشغول شدن به اين امور بازداشته است و يادآوري کرده است که ساحران جز با اذن الله کاري نمي توانند بکنند (( آيه 122 سوره البقرة و آيه 4 سوره الفلق )) و از ديدگاه فقه اسلامي، ساحران و جادوگران کافر مي باشند.

اما در هر صورت در اکثر جوامع عده ايي به عنوان ساحر و جادوگر به اين کار زشت و حرام مشغول هستند و موجبات فساد، نزاع و جدايي را بين انسانها فراهم مي کنند. با توجه به اينکه سحر و جادو داراي تاثير مي باشد و عده ايي به اين کار زشت مشغول هستند و عده ايي نيز توسط ساحران سحر شده اند، و به ضررهاي فراوان جسمي، روحي و خانوادگي دچار شده اند، قضيه ي باطل کردن سحر داراي اهميت دوچندان مي باشد.

باطل کردن سحر، جادو و طلسم

عده ايي از ساحران با روش هاي غير شرعي و زشت خود سحر و جادو را باطل مي کنند تا از دو طرف سود ببرند و اموالي را صاحب شوند، حال آنکه مراجعه به اين ساحران براي ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سياهي و يا هر بيماري ديگري به علت روش هاي غير شرعي و نادرست اين ساحران، از لحاظ شرعي حرام و ممنوع مي باشد.

در اين ميان روش درست و شرعي باطل کردن سحر، استفاده از آيات قرآني و اذکار نبوي و امور ديگري است که رسول الله صلي الله عليه و سلم براي باطل کردن سحر به آن اشاره و ارشاد فرموده اند.

اين سايت با توکل بر خداوند در صدد آن است که در امر باطل کردن سحر و جادو و مشکلات ناشي از آن براي بيماران قدمي بردارد و به شما اين اطمينان را مي دهد که روش هاي مورد نظر مسئولين اين وبلاگ, بدون اشکال شرعي مي باشد.

نشانه ها و عوارض سحر و جادو

شخصي که سحر شده است به عنوان يک بيمار علائم و نشانه هايي بر او آشکار مي شود که از خلال آن مي توان فهميد که مورد سحر واقع شده است يا خير. ما اين نشانه ها را در ذيل مي آوريم تا شما بتوانيد در مرحله ي اوليه تشخيص دهيد که آيا دچار بيماري شده ايد يا نه؟

1ـ طلسم:

ساحران معمولا براي اجراي سحر از طلسم استفاده مي کنند. طلسم عبارت است از نوشته ايي مرموز و متشکل از اعداد و حروف ناهماهنگ و نامفهوم و معمولا به صورت جدول که ساحر آن را بر روي کاغذ و يا شيئ ديگر مي نويسد. در صورتي که کسي چنين چيزي که ممکن است در اشکال و اشياء مختلف جاسازي شده باشد را مشاهده کند، احتمال اينکه وي مورد سحر واقع شده باشد زياد است. اين موارد ممکن است در محيط خانه، اتاق، رختخواب، در درب ورودي منزل و يا در کوچه جلو درب منزل يافت شود.

2ـ جدايي، بدبيني، تنفر و طلاق ناشي از دل سياهي

رايج ترين نوع سحر، جدايي و دشمني افکندن بين دو شخص مي باشد، به گونه ايي که اين دو شخص يا يکي از آنها به طور غيرطبيعي و غيرارادي از ديگري متنفر مي شود، تا جايي که توانايي و تحمل ديدن وي را ندارد و وقتي که او را مي بيند و يا هم سخن مي شود به شدت دچار فشار روحي مي شود، نفس هايش بند مي آيد، سردرد مي گيرد، رنگش تغيير مي کند و مي خواهد هر چه سريع تر از او جدا شود و جالب اينکه خود نيز دلايل اين همه تنفر و امور غيرطبيعي را نمي داند و متحير مي ماند که چرا نمي تواند طرف مقابل خود را تحمل کند. اين نوع سحر معمولا بين زن و شوهر و يا دو نامزد صورت مي گيرد و ممکن است بين فرزند و والدين و يا هر کس ديگري رخ دهد.

در مورد جدايي و نفرت بين زن و شوهر يا دو نامزد شرح بيشتري مي دهيم.

بسياري از اوقات دو شريک زندگي، روابط خوب، سالم و گرمي دارند ولي به يکباره همه چيز به هم مي خورد و همه ي نشانه هاي بالا در يکي از آن دو ظاهر مي شود، طوري که طرف فقط خواستار طلاق و جدايي مي شود و خود نيز دليل آن را نمي داند و فقط تنفر بي سبب، بي دليل و بدون اراده…

در بين مردم اين نوع سحر را دل سياهي مي نامند. بدين معني که دل و قلب کسي را براي ديگري سياه و تار نموده اند تا موجبات جدايي حاصل شود و معمولا اين امور بوسيله ي دشمنان آن خانواده و يا اشخاص حسود و از طريق شخص ساحر صورت مي گيرد.

اين نوع تنفر بي اراده معمولا نشانه هاي ديگري نيز دارد؛ به طور مثال زن شوهرش را به اشکال غير طبيعي مي بيند مثلا صورت شوهرش را مانند يک حيوان حقيقي مي بيند. معمولا در اين نوع سحر دو شخص در هنگام دور بودن از هم تنفري ندارند، اما به محض اينکه همديگر را مي بينند و يا هم صحبت مي شوند، اين نشانه ها ظاهر مي شوند. مثلا تا زماني که شوهر در مسافرت و يا خارج از منزل به سر مي برد، زن هيچ نفرتي ندارد، اما به محض اينکه شوهر وارد خانه مي شود همه ي اين نشانه ها و مشکلات بدون اينکه زن بخواهد و بداند بر او عارض گشته و مشکلات شروع مي شود.

3ـ مشکلات جنسي ــ ناتواني در روابط جنسي ــ اختلال در روابط جنسي

يکي از نشانه هاي سحر و يکي از انواع آن، اختلال در روابط جنسي بين زن و شوهر مي باشد. ساحر بدين وسيله يکي از مهم ترين ويژگي هاي روابط بين زن و شوهر را مختل مي کند، تا بدين وسيله بتواند به همان هدف خود که بروز مشکلات خانوادگي و جدايي و طلاق بين زن و شوهر است، دست يابد.

در اين نوع سحر زن يا شوهر به مشکلات جنسي غير معمول و غير متعارفي دچار مي شوند، به گونه ايي که در اجراي اعمال جنسي به کلي ناتوان مي شوند که به بعضي از انواع و آثار آن اشاره مي کنيم.

ممکن است زن ناخواسته از دخول و نزديک شدن آلت تناسلي مرد به شرمگاهش ممانعت کند و سبب اين کار هم ترس يا مشکلات رواني و يا سردي مزاج در امور جنسي از طرف زن نمي باشد، به گونه ايي که خود زن هم دليل اين امر را نمي داند. مثلا قبل از آميزش به يکباره دو ران زن قفل مي شود و به هم مي چسبند و تحت هيچ نيرويي قابل بازشدن نيست و اين امر به اراده ي زن نيست و زن علت آن را نمي داند. و يا اينکه زن به يکباره از آميزش جنسي با شوهرش به طور کلي متنفر مي شود.

اين نوع از سحر بيشتر اوقات در شب اول عروسي اتفاق مي افتد و ممکن است تا ماه ها ادامه يابد . معمولا توسط کساني که با اين ازدواج مخالف و يا نسبت به داماد و عروس حسودي مي کنند صورت مي گيرد.

ممکن است اين نوع سحر براي مرد نيز رخ دهد، به طوري که توانايي کامل اعمال جنسي را به يکباره و بدون دلايل رواني و پزشکي از دست مي دهد يا اينکه مرد در مراحل لمس کردن و بازي کردن با بدن زن مشکلي ندارد اما به محض اينکه قصد دخول مي کند آلت تناسلي وي ناخواسته و بي دليل از کار مي افتد و هيچ گاه موفق به مهم ترين کار آميزش جنسي يعني دخول و انزال نمي شود که در اين صورت رضايت طرفين حاصل نمي شود و زمينه براي بروز مشکلات خانوادگي و نهايتا جدايي و طلاق مهيا مي شود.

4ـ مشکلات رواني و رفتاري و اختلال در روابط اجتماعي فرد

ممکن است فرد توسط سحر دچار ناراحتي هاي رواني و اعصاب و اختلال در روابط اجتماعي شود که از نشانه هاي آن موارد زير است:

عصبانيت بيش از حد و بدون زمينه و بي دليل

گرفتگي، انزوا، تنهايي و دوري جستن از ديگران

افسردگي شديد

نکته ي قابل توجه اينست که اين موارد مي بايست يکباره و بدون دليل بروز کند تا بتوان آن را جزء علامت احتمالي سحر دانست چون ممکن است اين موارد دلايل ديگري غير از سحر داشته باشند.

5ـ مشکلات و بيماري هاي جسمي

به وسيله ي سحر مي توان در بدن شخص، بيماري هاي مختلفي ايجاد کرد و معمولا اين بيماري ها توسط پزشکان قابل درمان نيستند چون علت اصلي اين بيماري ها براي پزشکان نامشخص است.

مواردي مانند:

کور شدن يکباره و بي دليل

فلج شدن يکباره بعضي از اعضاي بدن

کر و لال شدن بي دليل و بدون زمينه ي قبلي

از جمله نمونه هايي است که ساحر ممکن است به وسيله ي سحر در شخص مورد نظر ايجاد کند.

توجه: ضعف ايمان و تلاوت نکردن قرآن و اذکار صحيح شبانه روز مهم ترين عامل واقع شدن در دام ساحران است.

*********

جن زدگي

چنانچه در قرآن نيز بيان شده است “جن ها” موجوداتي شبيه انسانها هستند که ديده نمي شوند اما آنها انسانها را مي بينند. آنها زندگي فردي، اجتماعي و خانوادگي دارند، تشکيل خانواده مي دهند، زندگيشان در اين دنيا مثل انسان با تولد شروع و با مرگ پايان مي يابد، بر روي همين زمين زندگي مي کنند و انسانها آنها را نمي بينند و آنها را احساس نمي کنند.

جن ها به طور معمول و عادي در زندگي انسانها هيچ نوع دخالت و تصرفي نمي کنند، ولي در بعضي از حالات عده ايي از جن ها در زندگي گروهي از انسانها دخالت مي کنند که اين نوع تاثير و دخالت داراي انواعي مي باشد که در ادامه انواع، اسباب و نشانه هاي انسان جن زده را بيان مي کنيم و نياز به ذکر است که جن زدگي با سحر و جادو تفاوت دارد.

نشانه هاي انسان جن زده

1ـ تشنج و صرع

شخصي که توسط جن مورد حمله و ضرر قرار مي گيرد، نشانه هايي در او ظاهر مي شود که بيشتر اوقات به صورت تشنج يا همان صرع بروز مي کند و شخص جن زده گاه و بيگاه دچار تشنج غير معمول مي شود و يا شخص يکباره و بدون سوابق پزشکي دچار تشنج شديد مي شود و صرع در او به صورت کامل مشاهده مي شود و مهم ترين نکته در اين زمينه اين است که اين نوع تشنج و صرع هيچ نوع تفسير پزشکي ندارد و پزشک علت اين امر را نمي داند.

2ـ ديوانگي و جنون

ممکن است شخص جن زده به طور کلي عقل و هوش خود را يکباره از دست بدهد و به قول معروف ديوانه و يا مجنون ناميده مي شود که اين امر ممکن است از تاثيرات جن باشد.

3ـ مشاهده امور عجيب و غريب در منزل

هم چنين ممکن است جن به دلايل متفاوت در امور منزل و خانه شخص دخالت کند به طوري که شخص سر و صداي غيرمتعارفي در خانه بشنود و يا وسايل خانه به طور غريبي جا به جا شود و يا سنگ و اشياء ديگري پرتاب شوند و اموري از اين قبيل مي توانند نشانه ي حضور جن باشند.

4ـ بيماري هاي جسمي

جن ممکن است بيماري هاي جسمي مانند درد شديد در بعضي از اعضاي بدن و اختلالاتي مثل کوري و کر و لالي و … ايجاد کند. پديد آمدن ناگهاني و نامشخص بودن علت آن از لحاظ پزشکي مهم ترين نکته در اين مشکلات است.

5ـ مشکلات هاي روحي رواني

جن ممکن است موجبات مشکلات روحي همچون افسردگي شديد و رغبت به تنهايي و انزوا و عصباني بودن را در شخص ايجاد کند.

6ـ داشتن علاقه و ارتباط شديد با دستشويي

يکي از نشانه هاي جانبي در کنار نشانه هاي فوق اين است که شخص جن زده بعد از اينکه به يکي يا بعضي از نشانه هاي بالا دچار شد، نشانه ي جانبي ديگري در او ظهور مي کند و آن اينکه هنگام دستشويي رفتن مدت زيادي آنجا مي ماند و يا بسياري از اوقات در نزديکي دستشويي مي نشيند.

7- نشانه هاي سحر

جن مي تواند مشکلاتي که توسط سحر به وجود مي آيد را در انسان ايجاد کند لذا همه نشانه ها سحر مي تواند علامت جن زدگي نيز باشد.

علل دخالت جن در زندگي انسان ها

جن ها به يکي از دلايل زير در زندگي انسان ها دخالت مي کنند و اسباب مشکلات را فراهم مي کنند:

1ـ انتقام

چنانکه گفتيم انسان ها، جن ها را نمي بينند، اما آنها ما را مي بينند و به همين خاطر ممکن است انسانها ناخواسته به بعضي از جن ها يا اعضاي خانواده آنها آسيبي وارد کنند، مثلا پا روي آنها بگذارند و يا … که در اين صورت جن به خاطر انتقام در زندگي اين شخص دخالت مي کند و اسباب مشکلات را فراهم مي کند.

2ـ عشق و عاشق شدن

جن ها هم مانند انسان ها متشکل از دو جنس نر و ماده هستند که به همين علت ممکن است جن عاشق انساني شود و وارد بدن وي شود که در پي ورود جن به بدن انسان مشکلاتي پديد مي آيد.

3ـ شرارت جن

جن ها همچون انسان ها داراي اديان و عقايد مختلفي هستند و ممکن است مسلمان، مسيحي، يهودي و يا … باشند و طبعا بعضي از آنها بد و بعضي خوب هستند. جن هاي شرور و بد ممکن است بدون هيچ دليلي وارد زندگي انسان ها شده و زندگي آنها را مختل کرده و مشکلات متفاوتي را بوجود بياورند.

درمان جن زدگي

امروزه بسياري از روش هاي درمان جن زدگي غيرشرعي مي باشند و اين در حالي است که روش هاي شرعي و قوي تري وجود دارد که همنوا با آيات قرآني و اذکار نبوي و احاديث رسول الله صلي الله عليه و سلم مي باشد.

ما در اين وبلاگ سعي مي کنيم با جن زدگان در دو مرحله همراه و مشاور آنان باشيم:

مرحله اول: تشخيص بيماري

وجود نشانه هاي فوق هميشه دلالت بر جن زده بودن ندارد، بلکه با روش هاي خاصي مي بايست به اين يقين رسيد که شخص جن زده است يا نه؟

به همين خاطر اين سايت در اين مرحله با کساني که اين نشانه ها دارند همراه خواهد بود.

مرحله دوم: درمان

پس از اينکه جن زده بودن شخص قطعي و يقيني شود مرحله درمان شروع مي شود. ما در اين مرحله نيز همراه شما خواهيم بود و فراموش نکنيم که شفا دهنده فقط خداوند است و نگاهمان بايد به سوي خدا باشد و در مسير درمان از وسايل مشروع و حلال استفاده کنيم.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم آذر ۱۳۸۹ساعت 19:30  توسط Asghar.a  |